K U R S Y   D L A   N A U C Z Y C I E L I   O C D N

Rejestracja na platformie

Pierwszą rzeczą jaką należy zrobić po wejściu na platformę OKAPI, to utworzenie swojego prywatnego konta. Będzie ono niezbędne do realizacji wszystkich kursów e-learningowych oferowanych przez Ogólnopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli. Proces zakładania konta nie różni się wiele od zakładania konta poczty elektronicznej czy rejestracji na forum dyskusyjnym.

Aby zarejestrować nowe konto należy:

  • z menu po prawej stronie wybrać opcję "Utwórz konto",
  • w wyświetlonym formularzu należy wpisać odpowiednie dane

Bardzo ważne jest, aby adres e-mail był podany prawidłowo, ponieważ po utworzeniu konta wymagana będzie jego aktywacja drogą e-mailową. Dane podane w trakcie rejestracji będzie można zmienić tylko w drodze kontaktu z administratorem systemu, dlatego prosimy o uważne i zgodne z prawdą wypełnienie wymaganych pól.

Hasło dostępu do Państwa konta powinno zawierać co najmniej dwa znaki spoza alfabetu (mogą być to cyfry). W odróżnieniu od danych osobowych hasło można w każdej chwili zmienić.

Po dokonaniu rejestracji należy sprawdzić swoją skrzynkę poczty elektronicznej, a następnie kliknąć odnośnik przesłany w wiadomości potwierdzającej rejestrację na platformie.

W razie problemów z rejestracją należy skontaktować się z biurem OCDN sp. z o.o. drogą e-mailową na adres sekretariat@ocdn.pl lub telefonicznie pod numerem (12) 633 33 67.