K U R S Y   D L A   N A U C Z Y C I E L I   O C D N

Wsparcie techniczne oraz opinie

Problemy z realizacją kursu, zadaniami, załącznikami do zadań prosimy kierować bezpośrednio do opiekuna kursu za pomocą skrzynki wiadomości lub bezpośrednio z modułów kursu wybierając opcję "Opiekun modułu" a następnie "Wyślij prywatną wiadomość" . Wiadomość zostanie wyświetlona na koncie opiekuna kursu, który zajmie się Państwa problemem.

Wszelkie zauważone nieprawidłowości w działaniu platformy, ewentualne zauważone błędy w zadaniach itp. prosimy zgłaszać przez formularz zgłaszania problemów dostępny w zakładce Zgłoś problem. Status zgłoszonych problemów będzie raportowany przez system prywatnych wiadomości, dzięki czemu szybko zostaną Państwo poinformowani o rozwiązaniu problemu lub o sposobie w jaki powinni Państwo postapić, aby ten problem rozwiązać.

Sprawy związane z realizacją kursu prosimy nie kierować do administratorów za pomocą opcji zgłoś problem. Problemy te rozwiązują opiekunowie kursów.

Prosimy o przesyłanie nam wszelkich informacji na temat pracy z platformą za pomocą formularza umieszczonego pod przyciskiem „Opinia” w prawym dolnym rogu przeglądarki. Będziemy wdzięczni także za wszelkie uwagi oraz opinie.

Wszelkie uwagi dotyczące działania systemu można również przekazywać za pomocą działu technicznego umieszczonego na forum dyskusyjnym. Można tam też kierować pytania do administratora platformy.