K U R S Y   D L A   N A U C Z Y C I E L I   O C D N

Wstęp

Serdecznie witamy Państwa na platformie Okapi. Platforma Okapi jest kolejnym wdrożeniem innowacyjnego jądra platformy e-learningowej Tundra, opracowanego i ciągle rozwijanego w firmie GINT w odpowiedzi na zaporzebowanie na nowoczesną i przyjazną dla użytkowników platformę wymiany wiedzy. W pracach nad platformą brał udział zespół specjalistów w dziedzinie zdalnego nauczania, wybitnych polskich naukowców, oraz profesjonalnych programistów systemów internetowych, co gwarantuje najwyższą jakość dostarczonego systemu i oferowanych przez niego funkcji.

Wszelkie kursy dostępne na platformie odbywają się pod opieką tutorów, którzy będą czuwali nad Państwa tokiem nauki, będąc w gotowości do pomocy w przypadku napotkania przez Państwa problemów lub wątpliwości.

Mamy nadzieję, że nowoczesna forma nauki jaką proponujemy, spotka się z Państwa uznaniem. Czekamy również na opinie i uwagi, które pomogą nam jeszcze bardziej rozwinąć naszą platformę e-learningową.

Zespół firmy GINT.

Aby rozpocząć korzystanie z platformy, prosimy o zapoznanie się z niniejszym poradnikiem, który opisuje dokładnie wszelkie ważne komponenty systemu. Jesli kiedykolwiek podczas pracy z systemem będą państwo potrzebowac pomocy zachęcamy do skorzystania z tego poradnika. Dla ułatwienia, na każdej stronie naszej platformy znajdą Państwo u góry ekranu po prawej stronie przycisk Pomocy Kontekstowej, który wyświetli okno dialogowe z opisem i pomocą dotyczącą aktualnie przeglądanej strony. Mamy nadzieję, że to rozwiązanie sprawi, że korzystanie z naszej platformy będzie łatwe i przyjemne.

Poniżej znajdą państwo linki do pomocy na temat wszystkich dostępnych komponentów platformy e-learningowej Okapi.

Powiązane: