K U R S Y   D L A   N A U C Z Y C I E L I   O C D N

„Zgłoś problem”

Aby zapewnić najwyższą jakość usług wprowadziliśmy narzędzie do zgłaszania i monitorowania problemów pojawiających się na platformie. Platforma Okapi jest bardzo złożonym systemem informatycznym i jako profesjonaliści w branży oprogramowania zdajemy sobie sprawę z mozliwości zaistnienia problemów w jej działaniu. W celu przyspieszenia procesu usuwania zaistniałych problemów i ułatwienia ich komunikacji stworzyliśmy niniejszy system monitorowania problemów.

W razie zaistnienia jakiegokolwiek problemu w działaniu platformy lub jakiejś niejasności prosimy o w miarę wyczerpujący opis z załączonym skopiowanym z przeglądarki linkiem do strony która powodowała problem. Umozliwi nam to szybką diagnozę i działanie.

Przez komponent „Zgłoś problem” można także zgłaszać niejasności które napotkają Państwo w trakcie korzystania z platformy, w szczególności problemy z zapisaniem się na kurs czy na moduł.

Problemy merytoryczne i pytania dotyczące wyjaśnienia tresci prezentowanych w kursach prosimy umieszczać w odpowiednich forach dyskusyjnych, lub kontaktować się bezpośrednio z opiekunami poszczególnych modułów poprzez mechanizm wiadomości prywatnych.

Jesli zgłoszą Państwo problem poprzez zakładkę „Zgłoś problem”, będa Państwo informowani na bieżąco o procedurze weryfikowania i usuwania problemu poprzez narzędzie „Prywatnych wiadomości”. Wiadomości związane ze zgłoszonym problemem będą oznaczone kolorem pomarańczowym przy tytule wiadomości w skrzynce odbiorczej.