K U R S Y   D L A   N A U C Z Y C I E L I   O C D N

Strona główna

Układ platformy e-learningowej Okapi jest wynikiem wieloletniego doświadczenia firmy GINT w realizacji aplikacji internetowych. Jest dostosowany do maksymalizacji wygody użytkownika w kwestii dostępności najważniejszych narzędzi i zagłębienia odnośników i utrzymuje najwyższe, ogólnoświatowe standardy przyjęte w dziedzinie tworzenia portali internetowych. Mamy nadzieję, że będą Państwo zadowoleni z wygody pracy na naszej platformie. W razie wszelkich uwag prosimy o przesłanie uwag za pomocą przycisku „Opinia”, który można znaleźć na każdej stronie naszego serwisu. Wszelkie sugestie weźmiemy pod uwagę, aby jeszcze lepiej dostosować naszą platformę do Państwa potrzeb.

Po lewej stronie znaleźć można menu podręczne ze wszystkimi potrzebnymi narzędziami pracy. W czasie pierwszej wizyty, przed zalogowaniem dostępne będzie tam tylko kilka pozycji, m.in „Pomoc” i „Utwórz konto”. Zachęcamy do zapoznania się z nimi przed dalszym korzystaniem z platformy.

Proszę pamietać, że na każdej stronie naszego serwisu w prawym górnym rogu znajduje się ikonka pomocy, którą można kliknąć, aby dowiedzieć się wszystkiego na temat funkcjonowania danej części witryny. Mamy nadzieję, że ta kontekstowa pomoc pomoże Państwu jeszcze szybciej przyzwyczaić się do funkcjonowania platformy.

Po zalogowaniu, na stronie głównej zawsze widoczne jest zestawienie najważniejszych rzeczy dostępnych dla użytkownika – najnowsze ważne wydarzenia, nowe wiadomości (ze skrzynki wiadomości) oraz rezultaty ostatnio rozwiązanych zadań. Ten szybki dostęp na na celu usprawnienie pracy na platformie, a tym samym maksymalizację czasu spędzonego na zdobywaniu wiedzy, a nie na przechodzeniu kolejnych stron w poszukiwaniu porzebnych opcji.